הצטרפות

סטטוס ההתאגדות וההחתמות

עד כה נאספו למעלה מ-600 טפסי הצטרפות להתאגדות העמ"י תחת הסתדרות. העובדים המקומיים הישראליים הביעו נחישות ונחרצות בדבר הצורך הדוחק לשפר את תנאי ההעסקה המחפירים שלנו.

אנו נמצאים כעת בתקופת ביניים, מצד אחד סיימנו את הליך ההתאגדות בהצלחה רבה, אך מצד שני אנו נמצאים לפני פתיחת המשא ומתן עם משרד האוצר. תקופת ביניים זו חשובה מאוד בה ברצוננו להרחיב את בסיס הכוח שלנו והתמיכה מכל נציגות ובאופן גורף. זה הזמן שכל אחד ואחת מאתנו יכולים לעשות את ההבדל. העבירו הלאה את הבשורה על הצלחת ההתאגדות, צרפו עמיתים לעבודה להתאגדות ועובדים חדשים שרק החלו את דרכם וקחו חלק פעיל בדף ההתאגדות בפייסבוק.

אם אתם מכירים עובדי עמ"י שלא הצטרפו, יש להפנותם לבאצ'י אלקובי המרכזת את הרחבת החברות בהתאגדות. כל מצטרף מוסיף לכוח שלנו כועד שיוכל להילחם על הזכויות שלנו.

הדפיסו את הטופס, מלאו, סירקו ושילחו במייל לבאצ'י.

photo 2-2

מי נכלל בהתאגדות?

כל העמ"י מכל נציגויות ישראל ברחבי העולם, המועסקים על-ידי כל משרדי הממשלה ובכל תפקיד – כולל מאבטחים ובני-זוג של שליחים. עמ"י תעופה (אל על) אינם שייכים להתאגדות, אך מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ.

 

מה אנחנו צריכים מכם?

הצטרפו אלינו! כדי שנוכל לייצג את כלל העמ"י אנחנו זקוקים לתמיכה של כולכם, ולעמידה מאחורינו. ככל שיותר יצטרפו כך יגדל כוחנו במו"מ על דרישותינו.

הורידו את הטופס הידני ושילחו אותו במייל לבאצ'י אלקובי.

מה זה אומר להצטרף?

מצטרפים כחברים להסתדרות, ההצטרפות היא אישית וולונטרית.

ההסתדרות לא תגבה דמי חבר מהמצטרפים החדשים כל עוד לא יוסדר הסכם אשר ישפר את תנאי ההעסקה שלנו. רק לאחר הסכם כזה ייגבו דמי החבר (0.95% מהשכר) דרך מקום העבודה.

 

האם זה יכול לפגוע בי?

לא! יחד אנחנו כוח.

אנו פועלים בגיבוי וליווי מלא של ההסתדרות, וזוכים לייעוץ משפטי בכל בעיה שתעלה לאורך הדרך.

אנו פועלים בגיבוי מלא של ועד עובדי משרד החוץ, קיבלנו את ברכת הועד ואנו פועלים בתיאום עימו.

אנו מתחייבים שכל מי שיצטרף, שמו יישאר חסוי אצלנו, עד אשר נגיע למו"מ על תנאי העסקתנו.

איך ניתן להיות מעורב באופן אקטיבי יותר?

בחודשים האחרונים הידקנו את הקשרים בין העמ"י בנציגויות ישראל ברחבי העולם ואנו שואפים לכלול לפחות נציג אחד מכל מדינת שירות. אם הנכם מעוניינים לייצג את הנציגות בה אתם עובדים –  פנו אלינו!

עזרו לנו להפיץ את הבשורה, צרפו את חבריכם, שתפו עדכונים בדף הפייסבוק ובאתר, יזמו שיחה על מטרות ההתאגדות, כל אלו ועוד יקדמו במהרה את הצטרפותם של כלל העמ"י ברחבי העולם, ואת מטרותינו במהרה.

לפרטים נוספים ושאלות אנו כאן לרשותכם

אבישי עזריאל, פריז: avishai_azriel@yahoo.com

באצ'י אלקובי, בריסל: bacielk@gmail.com

מיכל סרברניק, האגף להתאגדות עובדים בהסתדרות: michals@histadrut.org.il